Аварії трапляються з вини будь-кого – Вашої чи іншого учасника дорожнього руху. Але хто б не був винним, Вам необхідно мати впевненість, що Ваш Volvo буде відремонтовано за найвищими стандартами. Крім того, Вам необхідна гарантія, що після повернення з ремонту легендарна безпека Вашого Volvo залишиться на тому ж рівні.

Незважаючи на те, що Вам скажуть у Вашій страховій компанії, Ви маєте повне право визначити, де ремонтуватиметься Ваш автомобіль. У дилерському центрі «Віннер Автомотів» ми рекомендуємо ремонтувати автомобілі Volvo у Центрі ремонту кузова та лакофарбового покриття, погодженому Volvo, де Ви матимете впевненість, що виконуються всі належні ремонтні процедури, та використовуються тільки оригінальні запчастини Volvo.

Вам може бути невідомо, що деякі страхові компанії знижують витрати шляхом встановлення неоригінальних запчастин, панелі не замінюють, а ремонтують, що може негативно вплинути на рівень безпеки Вашого автомобіля. Мережа, погоджена Volvo, використовує тільки оригінальні запчастини Volvo, забезпечуючи дотримання найвищих вимог до безпеки, якості та захисту навколишнього середовища.