Команда Вольво

Дилерський центр «Віннер Автомотів» є частиною групи компанії «Віннер» в Україні. Це один із найбільш сучасних, вишуканих, мультибрендових автоцентрів Європи.

Компанія «Віннер Автомотів» представляє бренд Volvo. Це шведські стандарти та рівень якості. Салон надає повний спектр послуг з придбання автомобіля, сервісного обслуговування та вибору запчастин.

Завітавши до відділу продажу, Вас радо зустрінуть висококваліфіковані консультанти, які порадять та запропонують автомобіль на Ваш смак. Вони завжди готові прийти клієнту на допомогу у виборі автомобіля, проведенні його тест-драйву, виборі кольору, підборі базової і додаткової комплектації, а також у виборі страхування, консультації про придбання авто в кредит та надати інформацію про додаткові послуги автосалону.  У салоні представлені останні новинки модельного ряду, що доступні для тест-драйвів у будь-який зручний для клієнта час. Якість, надійність, вишуканий стиль презентує відділ продажу Вольво. 

Відділ сервісу забезпечує сервісне обслуговування за шведськими стандартами та рівнем якості. Ми маємо найкраще обладнання, за допомогою якого сервісні роботи будь-якої складності проводяться з максимальною якістю та ефективністю. Наші спеціалісти якісно та швидко проведуть фахову діагностику Вашого автомобіля. Виявлять та усунуть всі недоліки. Наша компанія потурбувалась про Ваш час та запропонує Вам на період ремонту авто провести власний час з користю, відвідавши кінотеатр Мегаплекс, що розташований поряд з нашим автоцентром. Ми дбаємо про наших клієнтів, тому намагаємось створити максимум умов для Вашого комфорту.

Ми маємо один з найбільших складів запчастин в Україні, тому проблеми з постачанням необхідних деталей вирішуються миттєво.

Запрошуємо до «Віннер Автомотів» і Ви відчуєте рівень та якість обслуговування!

Адреса: м. Київ, проспект Степана Бандери, 24-Д.

Наша дружня команда

Ми працюємо для вас!

Анатолій Мироненко Консультант з продажу

Анатолій Мироненко

Консультант з продажу

Єгор Бойко Менеджер відділу продажів

Єгор Бойко

Менеджер відділу продажів

Ірина Земська Директор

Ірина Земська

Директор

Павло Романенко Менеджер з післяпродажного обслуговування

Павло Романенко

Менеджер з післяпродажного обслуговування

Чекаємо на Вас у нашому автосалоні!

ТОВ «Віннер Автомотів»

м. Київ, пр-кт Степана Бандери, 24-Д

Продаж

+ 380 (44) 494 04 04

Понеділок-п'ятниця
09.00 - 20.00

Субота-неділя
10.00 - 19.00

Сервіс

+ 380 (44) 494 04 04

Понеділок-п'ятниця
08.00 - 19.00

Субота
09.00 - 18.00

Неділя
Вихідний