Додаткові послуги

Оптимізація Polestar

Volvo в Україні анонсує початок продажів офіційного тюнинг-пакету для автомобілів Volvo - Polestar Performance Power Optimization.
 
Будучи офіційним партнером Volvo Cars Corporation, компанія Polestar з 1996 року тісно співпрацює з Volvo, оптимізуючи наші автомобілі для участі в змаганнях з кільцевих гонок, і тепер ця технологія доступна для всіх шанувальників шведського бренду в Україні. Polestar Performance оптимізує потужність і крутний момент двигуна Вашого Volvo, залишаючи незмінним витрата палива і не впливаючи на гарантійне покриття Вашого автомобіля.

Дізнатись більше
Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

Не просто поверхневі ремонти

Дізнатись більше
Система Volvo Cars

Система Volvo Cars

Мобільний додаток, який завжди поруч, коли вам потрібна допомога: обігріє салон або охолодить, викличе службу технічної допомоги і повідомить ваше місцеперебування.

Дізнатись більше
Підтримка на дорогах Road Side Assistance

Підтримка на дорогах Road Side Assistance

Коли ви вирішили обрати Volvo, Ви зробили свій вибір на користь незрівнянної безпеки та безтурботного задоволення від керування. Оскільки ми вважаємо, що власники Volvo заслуговують найкращого у всьому, ми впевнені у вашому постійному захисті від неприємностей, викликаних технічними несправностями, та від інших непередбачуваних обставин. Майже про всі ваші негаразди на дорозі подбаємо ми.

Дізнатись більше