Наші переваги

Завжди раді Вам у Вольво Віннер Автомотів!

Наша команда гостинно запрошує Вас до нашого дилерського центру. Впевнені, що познайомившись з нами ближче за кавою, відчувши, що ми працюємо для Вас з пристрастю та драйвом, оцінивши переваги нашого обслуговування, Ви будете з радістю співпрацювати з нами ще багато років.

Обираючи Вольво Віннер Автомотів, Ви стаєте членом великої родини Віннер і, разом з тим, отримуєте ряд переваг, з якими пропоную Вам ознайомитись більш детально.

Якщо ж Ви матимете якісь питання чи пропозиції, ми завжди відкриті до зворотного зв’язку.

НАШ ДОСВІД

НАШ ДОСВІД

Ви обираєте надійного партнера, адже Вольво Віннер Автомотів є частиною «Віннер Груп Україна», що працює на автомобільному ринку нашої країни вже понад 25 років та 20 років представляє бренд Вольво.

НАШІ РЕЗУЛЬТАТИ

НАШІ РЕЗУЛЬТАТИ

Ви стаєте Клієнтом дилерського центру Вольво №1 в Україні за об’ємами продажу нових та вживаних автомобілів, а також сервісного обслуговування. Ми завжди готові слухати та розуміти Вас, діяти з повагою та виконувати свої обіцянки, впроваджувати інновації та покращувати свою ефективність.

КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ви долучаєтеся до добрих справ, тому що «Віннер Груп Україна», частиною якої є Вольво Віннер Автомотів, приділяє особливу увагу корпоративній соціальній відповідальності. За останні роки на благодійність було виділено понад 20 мільйонів гривень.

ЧЕСНІСТЬ ТА ПРОЗОРІСТЬ У ВЕДЕННІ БІЗНЕСУ

ЧЕСНІСТЬ ТА ПРОЗОРІСТЬ У ВЕДЕННІ БІЗНЕСУ

Ви розділяєте одну з цінностей компанії Віннер – будувати свій бізнес чесно та прозоро. За час свого існування компанія сплатила більше 1 мільярд доларів податків у держбюджет та офіційно пройшла всі державні перевірки.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Ви цінуєте ґрунтовні знання фахівців, що приносять якісний результат в роботі з Вами. Наша команда складається виключно з досвідчених професіоналів, які постійно проходять необхідне навчання та підтверджують свою кваліфікацію сертифікацією від виробника.

НАШ СЕРВІС

НАШ СЕРВІС

Ви дбаєте про свій автомобіль, адже сервісна зона Вольво Віннер Автомотів оснащена найновітнішим обладнанням та має весь перелік спеціального інструменту від виробника. Наша команда складається з механіків із найвищим професійним рівнем. Їх середній досвід роботи з брендом Вольво становить більше 10 років, а деякі з них працюють з брендом більше 20 років, тому ми впевнені, що Ви будете задоволені якістю вирішення будь-яких питань.

НАШІ ПРОЦЕСИ

НАШІ ПРОЦЕСИ

Ви любите чіткість, порядок та комфорт у співпраці. Ми створюємо процеси, що відповідають високим стандартам виробника та постійно вдосконалюємо їх, щоб будувати міцні стосунки з клієнтами та робити Ваші візити до нас максимально комфортними. Підтвердженням цього є високі оцінки представників заводу-виробника двічі на рік під час аудиту.

КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ

КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ

Ви хочете відчувати на собі всі переваги клієнтського сервісу. Всі наші зусилля спрямовані виключно на Ваші інтереси, ми дбаємо про потреби клієнтів та намагаємося не просто стати корисними, а й перевершити очікування.

Чому обирають саме Volvo?

На це питання нам відповів наш клієнт Андрій Якобчук. Ми щиро дякуємо Андрію за відкритість та прихильність до бренду Volvo!