Вперше в Україні доступний новий сервіс – Підписка на Volvo

10:11 | ЛИСТОПАД 08 2023
Вперше в Україні доступний новий сервіс – Підписка на Volvo

Підписка на Volvo – це гнучка альтернатива кредиту чи лізингу, що передбачає отримання абсолютно нового автомобіля без довгострокових зобов’язань за щомісячним фіксованим платежем*. Підписку можна достроково скасувати без штрафів, або ж замінити один електромобіль Volvo на інший.

«Volvo одним із перших серед офіційно представлених автобрендів в Україні запускає новий сервіс. Тепер користуватися новими Volvo зможе ще більше клієнтів, також це дозволить насолоджуватися всіма перевагами авто без жодних турбот, каже Артем Ткаченко, бренд-директор Volvo в Україні. Швидке оформлення, прозорий фіксований щомісячний платіж, можливість заміни авто і навіть – подальший викуп. Це нова можливість, якою ми пишаємося».

Вартість та терміни користування авто за підпискою

Volvo прямує до електричного майбутнього, тому за підпискою в Україні доступні виключно електричні авто: C40 Recharge, XC40 Recharge та незабаром новий EX30 – після появи в Україні цієї зими.

Орієнтовна вартість фіксованого щомісячного платежу становить: від 37 988 грн для EX30, від 55 288 грн для XC40 Recharge та від 57 704 грн для С40 Recharge**.

Період користування авто можна обрати від 6 місяців до 3 років. Є можливість замінити автомобіль на інший електричний Volvo або скасувати підписку, попередивши про це завчасно.

Користувач обирає електромобіль серед наявних у дилера та отримує його в користування протягом декількох днів. За бажанням, індивідуально можна підібрати колір, оздоблення салону чи інші опції. Замовлення розміщується у виробництво, а час доставки авто залежить від моделі та обраної комплектації.

Різниця між підпискою та традиційним володінням авто

Підписка Volvo покриває більшість регулярних експлуатаційних витрат, а отримавши авто – користувач має мінімальні зобов’язання. Сервіс, страхування та інші витрати вже включені у щомісячний платіж.

У вартість підписки включені найпотрібніші послуги, які в іншому випадку користувачу довелося б оплачувати додатково – наприклад, це реєстрація автомобіля, пенсійний збір, страхування КАСКО та ОСЦПВ тощо.  

Дізнайтеся більше про підписку за посиланням: https://www.volvocars.com/uk-ua/l/subscription/

Як оформити підписку?

Потрібно обрати бажаний електромобіль на сайті Volvo Winner Automotive та залишити заявку, або завітайте до нашого дилерського центру. 

Лише декілька простих кроків – і користувач може вирушати в дорогу на омріяному авто. Volvo турбується про своїх клієнтів, надаючи якомога більше можливостей користуватися офіційними автомобілями.