В Україні перший електрокар Volvo XC40 Recharge вже доступний для замовлення

14:05 | ТРАВЕНЬ 19 2021
В Україні перший електрокар Volvo XC40 Recharge вже доступний для замовлення

ТОВ "Віннер Автомотів" розпочинає прийом попередніх замовлень на перший електрокар бренду Volvo - XC40 Recharge.

Орієнтовна вартість авто становить від 1 600 000 гривень*. Окрім того, протягом перших 3-х років володіння власники безкоштовно отримають: гарантію на авто, регламентне сервісне обслуговування та Roadside Assistance – програму допомоги у дорозі.

Оформити замовлення та стати першим власником можна вже сьогодні, адже кількість автомобілів обмежена.

Для передзамовлення XC40 Recharge заповніть форму нижче.

Візуальна чіткість, відсутність зайвих елементів та ергономіка салону – основні характеристики XC40. Ця ж філософія скандинавського дизайну відображена і в електрокарі XC40 Recharge, а додатково – це екологічний та динамічний автомобіль. Без шкідливих викидів та з абсолютною тишею в салоні, Volvo XC40 Recharge презентують в Україні у липні 2021 року.

  • Інноваційний електричний двигун – це повний привід, потужність 408 к.с. та динамічне прискорення від 0 до 100 км/год за 4,9 с.
  • Запас ходу – до 400 км, а заряджання 0-80% триватиме близько 40 хв завдяки технології швидкого заряджання.
  • Електрокар побудовано на платформі CMA (Compact Modular Architecture), котра початково передбачала можливості електрифікації.
  • Відсік для батареї знаходиться у підлозі авто, аби не займати простір у салоні. Додатково простір економить і розмір електромотора – він набагато менший, порівняно з двигуном внутрішнього згорання.

Випущений 2020 року, XC40 Recharge став не лише першим електромобілем компанії, а й першим Volvo з новою системою мультимедіа на основі Google Automotive Services. Авто представлено з бездротовим оновленням програмного забезпечення: доступні оновлення для роботи медіасистеми та усунення помилок, які можуть впливати на безпеку руху. Щоб оновити функції авто, не потрібно приїжджати до дилерського центру: автомобіль самостійно завантажує оновлення та самовдосконалюється. Усі оновлення відображаються на дисплеї електрокару.
До 2030 року компанія Volvo Cars планує стати виробником лише повністю електричних автомобілів. Першим презентованим електрокаром став XC40 Recharge, наступним – C40 Recharge.

*Вартість орієнтовна та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточну вартість та наповнення комплектації необхідно уточнювати в офіційних дилерських центрах Volvo в Україні.

Google, Android та Google Play є торговими марками компанії Google LLC.