Про нас

Дилерський цент «Віннер Автомотів»

Автомобільний центр «Віннер Автомотів» є частиною групи компанії «Віннер» в Україні.

Це  один із найбільш сучасних, вишуканих, мультибрендових автоцентрів Європи.

Компанія «Віннер Автомотів» представляє бренд  Volvo.

Це шведські стандарти та рівень якості. Салон  надає повний спектр послуг з придбання автомобіля, сервісного обслуговування та вибору запчастин.

Завітавши до відділу продажу, Вас радо зустрінуть висококваліфіковані консультанти, які  порадять та запропонують автомобіль на Ваш смак. Вони як ніхто відчують Ваші бажання та реалізують їх під Ваші можливості. У салоні представлені останні новинки модельного ряду, що доступні для тест-драйвів у будь-який зручний для клієнта час. Якість, надійність, вишуканий стиль презентує відділ продажу Вольво.

Сервісний центр у «Віннер Автомотів»

Компанія «Віннер Автомотів» забезпечує сервісне обслуговування  бренду  Volvo.

Відділ сервісу забезпечує сервісне обслуговування за шведськими стандартами та рівнем якості. Ми маємо найкраще обладнання, за допомогою якого сервісні роботи будь-якої складності проводяться з максимальною якістю та ефективністю. Наші спеціалісти якісно та швидко проведуть фахову діагностику Вашого автомобіля. Виявлять та усунуть всі недоліки. Наша компанія потурбувалась про Ваш час та запропонує Вам на період ремонту авто провести власний час з користю, відвідавши кінотеатр Мегаплекс, що розташований поряд з нашим автоцентром. Ми дбаємо про наших клієнтів, тому намагаємось створити максимум умов для Вашого комфорту.

Ми маємо один з найбільших складів запчастин в Україні, тому проблеми з постачанням необхідних деталей вирішуються миттєво.

Тож, запрошуємо до «Віннер Автомотів» і Ви відчуєте рівень та якість обслуговування.