Volvo Off-Road Show 2015 у заміському комплексі Ранчо Болівар

26 вересня для клієнтів Volvo відбувся довгоочікуваний Volvo Off-Road Show 2015 – щорічний тест-драйв бездоріжжям від компанії «Віннер Автомотів». Зустріч проходила у заміському комплексі Ранчо Болівар, відомому завдяки своїм яскравим краєвидам, чистому повітрю та гарному відпочинку для всієї родини.

Учасники заходу мали можливість відчути драйв та міць автомобілів на спеціально розробленому треку, який забезпечив яскраві емоції та шалений екстрим. Підготовка треку відбувалася з урахуванням можливостей та технічних характеристик кожної моделі, яка брала участь у заході – XC90, XC60, XC70.

Ще однією подією в рамках заходу стала презентація нової моделі бренду – V60 Cross Country, яка також була доступна для тест-драйву та, безперечно, вразила гостей заходу своїми можливостями. Справжні поціновувачі бренду Volvo змогли переконатися у довершеності цих авто та відчути найвищий рівень безпеки на складній off-road трасі.

Високі ходові якості, багатофункціональність та практичність у поєднанні з надійністю та безпекою – ось риси, притаманні всій лінійці Volvo.

У добрих традиціях «Віннер Автомотів» захід пройшов у теплій та дружній атмосфері.

Команда «Віннер Автомотів» завжди дарує яскраві враження, а також впевненість у тому, що автомобілі Volvo є запорукою спокою та безпеки за кермом!

Дізнатися більше та зареєструватися на тест-драйв автомобілів Volvo ви можете у консультантів «Віннер Автомотів» за тел.: (044) 496 00 06 або персонально завітавши до салону.

«Віннер Автомотів» дбає про Вас та Вашу родину.